AKTIVAČKA KURZ

09.06.2020

CERTIFIKOVANÝ KURZ AKTIVAČKA ŠTART DANCE - Aj vy môžete získať certifikát. 

Od septembra 2020 v ponuke na biostarte.com

* Vyskúšajte to. Skvelý pocit, voľnosť tela, mysle a neskutočná energia, ktorá trvá, trvá, trvá...

* Som rada, že sa AKTIVAČKA vracia na scénu. Od kedy som bola na nej  nemám problém uvoľniť atmosféru v spoločnosti. Ľudia ma s obľubou volajú na zábavy a spoločenské podujatia. 

* Výborné. Neuveriteľne sa mi zrovnal chrbát. A ten pocit vo mne zotrval. Odporúčam aspoň raz zažiť tento pocit. Zmena sa udeje jemne a prirodzene. 

* Ja som síce chlap..., ale priznávam, dalo mi to dosť veľa. Pochopil som ako žiť vo vlastnom tele. Mám lepší ohlas u žien. 

Máte záujem o certifikát? 

Získate vedomosti o správaní a prežívaní jednotlivca pri rehabilitačných procesov tela a psychiky. 

Po absolvovaní kurzu sa stávate konzultantom zdravej charizmy a správneho držania tela. Získate vedomosti o reakčnej motorike, ktorá pomáha pri vitalite chrbtici. Otvárate príležitosť svojim klientom o reakčnom - inštinktívnom tanci, ktorý riadi a koordinuje naštartovaný a uvoľnený CNS (centrálny nervový systém).

Chcete to zažiť? O čom to je? 

Aby sme si vedeli vychutnávať život...

Poznáte to. Ste pozvaná/ý na spoločenskú párty, grilovačku, zábavu. Vo vnútri o sebe viete, že milujete tanec, že milujete život a máte radi smiech a slušnú, milú zábavu... Túžite po spoločenskom relaxe a uvoľnení. Tešíte sa na nové vzťahy a ste pripravená/ý sa zoznamovať. Však žijeme len RAZ. 

Tešíte sa, chystáte sa. A potom to príde! Deň D. 

Uvítanie je milé ale zvláštne. Nikto vás nečaká s ováciami. Všimnete si, že sa prítomní začínajú skupinkovať. Vnímate pohľady a niekde vo vnútri cítite, že chýba prirodzený impulz zbližovania sa. Usmievate sa. Chcete sa cítiť ako doma. Ale nejde to. Jemne sa rozhliadate, či niekoho nepoznáte. Slušne pozdravíte a prajete si prelomiť ĽADY. Drink uvoľní vaše emócie, no napriek tomu ticho striehnete čo je povolené, a čo naopak nie je. 

Z času na čas sa ohlási hlasnejší smiech dámy, či pána, ktorí stoja obďaleč. Spozorniete. Radi by ste reagovali ale máte pocit, že sa to nehodí. Sledujete reakcie domáceho. Však on vás pozval. Hlavou vám víria myšlienky, ..."čo na to povedia iní...nebuď trápna/y". Vaša radosť sa pomaličky mení na pocit "strácam tu iba čas." 

Zrazu zaznie hudba. Pravdepodobne hudba celú situáciu zachráni... - napadne vás v prvých sekundách. Ale prvá/ý nejdem! V kútiku čakáte kedy sa rozpúta tanec... ten všetko zachráni. Uvoľníme sa a zábava môže začať. Obzeráte sa a všimnete si, že podobne sa obzerajú naozaj všetci. "Žeby sme mali všetci rovnaký problém?" 

Napätie uvoľňuje snáď iba alkohol... 

Á.. niekto ide na parket. Bože ten sa hýbe ako poleno. No nejdem ešte, nikto tam nie je, takto budú pozerať aj na mňa...  A tá..tá je ako... z tanečného klubu... hrozné a trápne...

Emócie, podprahový strach z odmietnutia, nesprávne držanie tela, strata ladnosti pri chôdzi a verbálnom prejave pripravuje 95% ľudí o príjemné zážitky, nové kontakty a o nové  priatelstvá. 

Nevedieť ako správne vnímať ľudské telo iných jedincov v nás vyvoláva odpor a znechutenie.  Tieto detaily je na nás vidieť. To odrádza iných zoznámiť sa s nami. 

Viete si predstaviť, že by to celé začalo inak? Vo vašom vnútri by zotrval relax a príjemný pocit z nových ľudí? Viete a dokážete si ešte v tejto dobe predstaviť, že by vaša charizma podprahovo očarila iných? Viete si predstaviť, že by ste rozumeli iným ľuďom? 

Ak áno, tak AKTIVAČKA ŠTART DANCE je práve pre vás. 

PRVÝ KROK

Uvoľníme a reštartujeme hormóny. Je dôležité vedieť, že hormonálny systém zabezpečuje našu dobrú alebo zlú náladu. Je zrkadlom našej charizmy. To musíme vyriešiť technicky. 

Reštartujeme CNS na hormonálnej úrovni. Trvá to zhruba 20 min. 

DRUHÝ KROK

Musíme uvoľniť a reštartovať naše zaužívané myslenie. Neocortex (myseľ) dáva zabrať každému z nás. Ak je preťažený, sme zlí a zazeráme na iných. Naše oči sú nepríjemné, naša charizma umiera a my sa cítime nahnevane, unavene. Túto časť tiež musíme vyriešiť technicky. 

Reštartujeme CNS na vedomej úrovni a dodržíme pravidlá CNS, tak aby sme získali silu a energiu. Trvá to zhruba 20 min. 

TRETÍ KROK

Až teraz to príde. Zdravý chrbát, ladné držanie tela, zdravé sebavedomie a dobrá nálada v každej bunke a sekunde nášho tela. CNS miluje ak vieme ako s telom máme spolupracovať. Túto časť reštartujeme v našom tele tancom, pohybom. Naučíme vás grifi a triky ako udržať CNS vo vitalite. 

Nevadí, že máme kilá navyše, a že sa nevieme ani pohnúť. Kým sa dopracujeme do tretieho kroku vaše telo bude už reštartované a vy si raz dva spomeniete na svoju mladosť. 

A aká hudba bude znieť? Taká, ktorú milujete na každej jednej zábave. Trvá to, kým nás s priestorov nevyhodia. :-) Zábava, smiech, ladné telo. Takto pôjdete domov.  

A potom? Môžete prísť znovu... ALEBO Už len samotná spomienka vás motivuje žiť ľahšie. 

Takto prebieha AKTIVAČKA ŠTART DANCE. Nezažiješ, nepochopíš rozdiel žitia.